• 22-10-2018
    07:50-08:00
    Morgensamling 13.3 - MN/JS · F10A · F10B · F10C · F7A · F7B · F7C · F8A · F8B · F9A · F9B · F9C · F9D · G11.1 · G11.2 · G11.3 · G11.5 · G12.1 · G12.2 · G12.3 · G12.5 · G13.1 · G13.2 · G13.3 · G13.4 · G13.5
    1
  • 22-10-2018
    11:40-12:40
    Medarbejdersamtale ·
    1
  • 22-10-2018
    13:10-14:10
    Medarbejdersamtale ·
    1
  • 22-10-2018
    13:20-15:30
    Årgangsteammøde F9 · F9A · F9B · F9C · F9D
    1
  • 23-10-2018
    10:40-11:40
    Medarbejdersamtale ·
    1
  • 23-10-2018
    11:00-12:00
    Træffetid Dansk Sundhedstjeneste · F10A · F10B · F10C · F7A · F7B · F7C · F8A · F8B · F9A · F9B · F9C · F9D · G11.1 · G11.2 · G11.3 · G11.5 · G12.1 · G12.2 · G12.3 · G12.5 · G13.1 · G13.2 · G13.3 · G13.4 · G13.5
    1
  • 23-10-2018
    11:40-12:40
    Medarbejdersamtale ·
    1
  • 23-10-2018
    12:40-13:40
    Medarbejdersamtale ·
    1
  • 23-10-2018
    13:00-15:00
    FR/JK møde i FL ·
    1
  • 23-10-2018
    13:15-15:15
    KLT 13.2 ·
    1
  • 23-10-2018
    14:30-16:30
    Skolederdialogmøde ·
    1
  • 23-10-2018
    16:00-18:00
    Pædagogmøde i festsalen (140 pers.) kaffe, te, vand, muffins ·
    1
  • 23-10-2018
    19:00-21:00
    Livestreaming foredrag (på APMS) Dit indre liv med millioner af bakterier (KF, SD) ·
    1
  • 24-10-2018
    07:50-14:05
    F9 Projekt opstart · F9A · F9B · F9C · F9D
    1
  • 24-10-2018
    13:15-15:00
    faggruppemøde bio/kemi (gym) ·
    1
  • 24-10-2018
    15:00-16:30
    Årgangsteammøde F10 · F10A · F10B · F10C
    1
  • 25-10-2018
    Elever på 7.-10. årg. har undervisningsfri · F10A · F10B · F10C · F7A · F7B · F7C · F8A · F8B · F8C · F9A · F9B · F9C · F9D
    1
  • 25-10-2018
    08:00-11:00
    JK forelæsning Uni Flensborg ·
    1
  • 25-10-2018
    08:30-16:00
    Fællesskolen: Tjenstligt møde nye læreplaner ·
    1
  • 25-10-2018
    11:00-13:00
    Træffetid med Præst Bo Nicolaisen · F10A · F10B · F10C · F7A · F7B · F7C · F8A · F8B · F8C · F9A · F9B · F9C · F9D · G11.1 · G11.2 · G11.3 · G11.5 · G12.1 · G12.2 · G12.3 · G12.5 · G13.1 · G13.2 · G13.3 · G13.4 · G13.5
    1
  • 25-10-2018
    13:10
    Luciaprøve i musiklokalet · F10A · F10B · F10C · F7A · F7B · F7C · F8A · F8B · F8C · F9A · F9B · F9C · F9D · G11.1 · G11.2 · G11.3 · G11.5 · G12.1 · G12.2 · G12.3 · G12.5 · G13.1 · G13.2 · G13.3 · G13.4 · G13.5
    1
  • 26-10-2018
    Erhvervsvejledning ved Silke Ailinger · F10A · F10B · F10C · F9A · F9B · F9C · F9D
    1
  • 26-10-2018
    08:00-09:30
    Faggruppemøde Fysik (gym) ·
    1
  • 26-10-2018
    08:40-09:40
    Medarbejdersamtale ·
    1
  • 26-10-2018
    12:00-13:00
    JK: Geografistuderende Uni FL (19 pers.) ·
    1
  • 26-10-2018
    13:15-15:15
    KLT 13.1 ·
    1
  • 26-10-2018
    13:15-15:15
    KLT 12.3 ·
    1
  • 27-10-2018
    09:15-10:30
    JK: Akademie Sankelmark (40 pers.) ·
    1
  • 29-10-2018
    13:15-14:15
    Årgangsledermøde F10 ·
    1
  • 29-10-2018
    13:15-14:15
    F8 årgangsledermøde · F8A · F8B · F8C
    1
  • 29-10-2018
    14:15-16:00
    PR-møde for fællesskolelærerne ·
    1
  • 30-10-2018
    07:50-08:00
    Morgensamling 12.2 - SI/BC · F10A · F10B · F10C · F7A · F7B · F7C · F8A · F8B · F9A · F9B · F9C · F9D · G11.1 · G11.2 · G11.3 · G11.5 · G12.1 · G12.2 · G12.3 · G12.5 · G13.1 · G13.2 · G13.3 · G13.4 · G13.5
    1
  • 30-10-2018
    08:00-16:00
    Seminar Sydslesvig Crew ·
    1
  • 30-10-2018
    11:00-12:00
    Træffetid Dansk Sundhedstjeneste · F10A · F10B · F10C · F7A · F7B · F7C · F8A · F8B · F9A · F9B · F9C · F9D · G11.1 · G11.2 · G11.3 · G11.5 · G12.1 · G12.2 · G12.3 · G12.5 · G13.1 · G13.2 · G13.3 · G13.4 · G13.5
    1
  • 30-10-2018
    13:15-15:15
    KLT 12.5 ·
    1
  • 31-10-2018
    14:00-16:00
    JK: Efterskolernes lederforening (45 pers.) ·
    1